Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

Chcesz zdać egzamin samochodem, którym uczysz się jeździć? Z nami to możliwe!

 

Przystosowaliśmy nasze pojazdy kategorii B (i nie tylko) do zdawania egzaminu państwowego jako pierwsza szkoła nauki jazdy w województwie, zatem przed Tobą jedno zmartwienie mniej.

 

Proponujemy zdawanie na naszych pojazdach w kategoriach:

  • B – 10 samochodów marek Hyundai i20, Toyota Yaris, Seat Ibiza;

  • B na „automacie” - 2 samochody Opel Astra oraz Mini Cooper;

  • A, AM, A1, A2 – 7 motocykli;

  • B+E – nowoczesny bus Opel Vivaro wraz z przyczepą STIM;

  • C – ciężarówki Man

  • C+E - ciężarówki Man wraz z przyczepami centralnoosiowymi
  • D - nowoczesny autobus marki TEMSA SAFARI

Wszystkie pojazdy poza motocyklami które podstawiamy na egzaminy Państwowe są wyposażone w kamery cofania z których można korzystać na egzaminie w WORD!

Naszym kursantom proponujemy również dojazd na egzamin w Tarnobrzegu.

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Dobra szkoła, konkretnie przygotowane wykłady, ale nie na sucho lecz z odniesieniami do rzeczywistości, w porządku samochody, które są przystosowane do zdawania egzaminu państwowego. Jako instruktora polecam Tomka Tomczyka - chłop cierpliwy jest, ma poczucie humoru, uczy nie tylko jak zdać egzamin ale i praktyki jazdy codziennej; a przede wszystkim większość jazd odbywa się w Tarnobrzegu i po trasach egzaminacyjnych, gdzie informuje o "chłytach" egzaminatorów i pokazuje najbardziej "niezdawalne" i podstępne miejscówki. Egzamin zdany za 1 razem :).
Adrian Czajkowski
Adrian Czajkowski
Szczerze i z czystym sumieniem polecam. Zdane za pierwszym razem kat A. Instruktor w porzadku, podpowie, wytlumaczy, pozartuje. Bede milo wspominal kazda godzine kursu i jesli bede rozszerzal uprawnienia bardzo wysoce prawdopodobne ze wroce do Akademii.
Jolanta Ożga
Jolanta Ożga
Przyjścia do Akademii Nauki Jazdy nie można żałować. Słowo "profesjonalizm" nigdzie nie pasuje bardziej niż tutaj. Szczerze polecam tę szkołę i nie mogę powiedzieć na jej temat ani jednego złego słowa, choćbym nie wiem jak chciała, bo po prostu nie ma tu do czego się przyczepić. Wielką motywacją jest to, że w tej szkole instruktorzy naprawdę szczerze wierzą w kursantów, w ich umiejętności, a co za tym idzie- w swoje, bo przecież dobry nauczyciel=dobry uczeń.