Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

Jesteśmy dumni że jako pierwszy ośrodek w województwie podkarpackim przystosowaliśmy nasze pojazdy kat. B do zdawania egzaminu państwowego. Wiem jak bardzo to jest istotne dla początkujących kierwców i jak bardzo zmniejsza to ogromny stres jaki towarzyszy nam podczas egzaminu państwowego.
 
Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie podstawić z każdej kateogrii prawa jazdy.
 
- 5 motocykli (kat. AM,A1,A2,A)
- 10 samochodów osobowych - kat. B (Toyota, Hyundai, Seat, Renault)
- 2 pojazdy ciężarowe (Man, Iveco)
- Bus marki Renault Trafic (kat. B+E)
- 2 auta z automatyczną skrzynią biegów 
 
Jeśli będą Państwo chętni do skorzystania z tej opcji gwarnatujemy również dojazd oraz powrót z Tarnobrzega.
Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Dobra szkoła, konkretnie przygotowane wykłady, ale nie na sucho lecz z odniesieniami do rzeczywistości, w porządku samochody, które są przystosowane do zdawania egzaminu państwowego. Jako instruktora polecam Tomka Tomczyka - chłop cierpliwy jest, ma poczucie humoru, uczy nie tylko jak zdać egzamin ale i praktyki jazdy codziennej; a przede wszystkim większość jazd odbywa się w Tarnobrzegu i po trasach egzaminacyjnych, gdzie informuje o "chłytach" egzaminatorów i pokazuje najbardziej "niezdawalne" i podstępne miejscówki. Egzamin zdany za 1 razem :).
Adrian Czajkowski
Adrian Czajkowski
Szczerze i z czystym sumieniem polecam. Zdane za pierwszym razem kat A. Instruktor w porzadku, podpowie, wytlumaczy, pozartuje. Bede milo wspominal kazda godzine kursu i jesli bede rozszerzal uprawnienia bardzo wysoce prawdopodobne ze wroce do Akademii.
Jolanta Ożga
Jolanta Ożga
Przyjścia do Akademii Nauki Jazdy nie można żałować. Słowo "profesjonalizm" nigdzie nie pasuje bardziej niż tutaj. Szczerze polecam tę szkołę i nie mogę powiedzieć na jej temat ani jednego złego słowa, choćbym nie wiem jak chciała, bo po prostu nie ma tu do czego się przyczepić. Wielką motywacją jest to, że w tej szkole instruktorzy naprawdę szczerze wierzą w kursantów, w ich umiejętności, a co za tym idzie- w swoje, bo przecież dobry nauczyciel=dobry uczeń.