Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

Pasek Unia

 

Zapisując się na szkolenie, warto rozważyć możliwość wzięcia udziału w jednym z aktualnych projektów unijnych:

 

Centralny Okręg Szkoleniowy - subregion Tarnobrzeski (powiat Stalowowolski, Niżański, Mielecki, Tarnobrzeski, Kolbuszowski).
Dotyczy wszystkich zainteresowanych (osoby bezrobotne, zatrudnione etc. z wyjątkiem osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą)
Więcej informacji.

  

Operacja Kwalifikacja - subregion Rzeszowski (powiat rzeszowski grodzki, rzeszowski ziemski, dębicki, leżajski, łańcucki oraz ropczycko-sędziszowski).
Dotyczy wszystkich zainteresowanych (osoby bezrobotne, zatrudnione etc. z wyjątkiem osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą)
Więcej informacji.

 

MARR Mielec subregion Tarnobrzeski (powiat  stalowowolski, niżański, tarnobrzeski grodzki, tarnobrzeski ziemski, kolbuszowski, mielecki) dofinansowanie jest kierowane dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz pracowników.
Więcej informacji.

 

Osoby bezrobotne zarejestrowane w powiatowym urzędzie pracy. (obsługujemy wszystkie powiaty np.: stalowowolski, niżański, tarnobrzeski, mielecki, kraśnik, lubelski, staszów etc.)
Więcej informacji.

 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy - dofinansowanie dla pracowników którym pracodawca chce podnieść kwalifikację obsługiwane przez powiatowe urzędy pracy (wszystkie powiaty np.: stalowowolski, niżański, tarnobrzeski, mielecki, kraśnik, lubelski, staszów etc.)
Więcej informacji.

kursy z unii europejskiej stalowa wola, kursy z unii europejskiej nisko, kursy z unii europejskiej tarnobrzeg, kursy z unii europejskiej, stalowa wola projekty, nisko projekty, tarnobrzeg projekty, nauka jazdy stalowa wola projekty, nauka jazdy nisko projekty, nauka jazdy tarnobrzeg projekty, prawo jazdy z unii stalowa wola, prawo jazdy z unii nisko, prawo jazdy z unii tarnobrzeg, prawo jazdy z unii, dofinansowanie na prawo jazdy stalowa wola, dofinansowanie na prawo jazdy nisko, dofinansowanie na prawo jazdy tarnobrzeg, dofinansowanie na prawo jazdy, dofinansowania na naukę jazdy stalowa wola, dofinansowania na naukę jazdy nisko, dofinansowania na naukę jazdy tarnobrzeg, dofinansowania na naukę jazdy, darmowe szkolenia na prawo jazdy stalowa wola, darmowe szkolenia na prawo jazdy nisko, darmowe szkolenia na prawo jazdy tarnobrzeg, darmowe szkolenia na prawo jazdy, dotacje na prawo jazdy stalowa wola, dotacje na prawo jazdy nisko, dotacje na prawo jazdy tarnobrzeg, dotacje na prawo jazdy, dotacja na kursy stalowa wola, dotacja na kursy nisko, dotacja na kursy tarnobrzeg, dotacja na kursy, baza usług rozwojowych stalowa wola, baza usług rozwojowych nisko, baza usług rozwojowych tarnobrzeg, baza usług rozwojowych, bur stalowa wola, bur nisko, bur tarnobrzeg, bur

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Dobra szkoła, konkretnie przygotowane wykłady, ale nie na sucho lecz z odniesieniami do rzeczywistości, w porządku samochody, które są przystosowane do zdawania egzaminu państwowego. Jako instruktora polecam Tomka Tomczyka - chłop cierpliwy jest, ma poczucie humoru, uczy nie tylko jak zdać egzamin ale i praktyki jazdy codziennej; a przede wszystkim większość jazd odbywa się w Tarnobrzegu i po trasach egzaminacyjnych, gdzie informuje o "chłytach" egzaminatorów i pokazuje najbardziej "niezdawalne" i podstępne miejscówki. Egzamin zdany za 1 razem :).
Adrian Czajkowski
Adrian Czajkowski
Szczerze i z czystym sumieniem polecam. Zdane za pierwszym razem kat A. Instruktor w porzadku, podpowie, wytlumaczy, pozartuje. Bede milo wspominal kazda godzine kursu i jesli bede rozszerzal uprawnienia bardzo wysoce prawdopodobne ze wroce do Akademii.
Jolanta Ożga
Jolanta Ożga
Przyjścia do Akademii Nauki Jazdy nie można żałować. Słowo "profesjonalizm" nigdzie nie pasuje bardziej niż tutaj. Szczerze polecam tę szkołę i nie mogę powiedzieć na jej temat ani jednego złego słowa, choćbym nie wiem jak chciała, bo po prostu nie ma tu do czego się przyczepić. Wielką motywacją jest to, że w tej szkole instruktorzy naprawdę szczerze wierzą w kursantów, w ich umiejętności, a co za tym idzie- w swoje, bo przecież dobry nauczyciel=dobry uczeń.