Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

 

Nauka jazdy dla niepełnosprawnych – kategoria B

Jako pierwszy i jedyny ośrodek szkoleniowy w okolicy oferujemy kurs prawa jazdy kategorii B pojazdem wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów, przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nasz samochód wyposażony jest w urządzenie RGH II.
RGH II to certyfikowana przez Instytut Transportu Samochodowego dźwignia ręcznego sterowania gazem i hamulcem. Ustawiona w odpowiednim położeniu, posiada blokadę hamulca i gazu.

W pojeździe znajduje się również dźwignia montowana na kierownicy.
Urządzenie to umożliwia jazdę osobom z dysfunkcją kończyn dolnych lub lewej górnej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Postaramy się dostosować pojazd do Twoich potrzeb.

W Akademii Nauki Jazdy jeździsz tym, czym zdajesz – i masz o jeden stres mniej!
Kurs prawa jazdy dla niepełnosprawnych w Nisku
prowadzimy na samochodzie MINI COOPER.

 

 

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Dobra szkoła, konkretnie przygotowane wykłady, ale nie na sucho lecz z odniesieniami do rzeczywistości, w porządku samochody, które są przystosowane do zdawania egzaminu państwowego. Jako instruktora polecam Tomka Tomczyka - chłop cierpliwy jest, ma poczucie humoru, uczy nie tylko jak zdać egzamin ale i praktyki jazdy codziennej; a przede wszystkim większość jazd odbywa się w Tarnobrzegu i po trasach egzaminacyjnych, gdzie informuje o "chłytach" egzaminatorów i pokazuje najbardziej "niezdawalne" i podstępne miejscówki. Egzamin zdany za 1 razem :).
Adrian Czajkowski
Adrian Czajkowski
Szczerze i z czystym sumieniem polecam. Zdane za pierwszym razem kat A. Instruktor w porzadku, podpowie, wytlumaczy, pozartuje. Bede milo wspominal kazda godzine kursu i jesli bede rozszerzal uprawnienia bardzo wysoce prawdopodobne ze wroce do Akademii.
Jolanta Ożga
Jolanta Ożga
Przyjścia do Akademii Nauki Jazdy nie można żałować. Słowo "profesjonalizm" nigdzie nie pasuje bardziej niż tutaj. Szczerze polecam tę szkołę i nie mogę powiedzieć na jej temat ani jednego złego słowa, choćbym nie wiem jak chciała, bo po prostu nie ma tu do czego się przyczepić. Wielką motywacją jest to, że w tej szkole instruktorzy naprawdę szczerze wierzą w kursantów, w ich umiejętności, a co za tym idzie- w swoje, bo przecież dobry nauczyciel=dobry uczeń.