Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

Prawo jazdy kat. B dla osób niepełnosprawnych.

Jako jedyni i pierwsi w okolicy mamy przyjemność zaproponować Państwu kurs prawa jazdy kategorii B pojazdem z automatyczną skrzynią biegów przystosowanym do osób niepełnosprawnych.
Pojazd wyposażyliśmy w urządzenie RGH II.
Jest to urządzenie typu "dźwignia gaz-hamulec", zapewniające dodatkowe funkcje typu blokowanie hamulca i gazu w określonym położeniu.

Również w naszym pojeździe znajdziecie Państwo gałkę na kierownicy.
W związku z czym zapraszamy na szkolenie osoby z dysfunkcją kończyn dolnych lub lewej górnej.
W przypadku innych dysfunkcji prosimy o kontakt w celu wspólnego znalezienie rozwiązania problemu.

Egzamin państwowy zdajemy na aucie na którym uczyliśmy się jeździć - a więc stres podczas egzaminu jest znacznie mniejszy.
W naszym ośrodku szkolenia prowadzimy na MINI COOPER
 

nauka jazdy niepełnosprawni, nauka jazdy dla niepełnosprawnych, nauka jazdy niepełnosprawni nisko, nauka jazdy niepełnosprawni stalowa wola, nauka jazdy niedowład kończyn, prawo jazdy dla niepełnosprawnych, prawo jazdy dla niepełnosprawnych stalowa wola, prawo jazdy dla niepełnosprawnych nisko

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Dobra szkoła, konkretnie przygotowane wykłady, ale nie na sucho lecz z odniesieniami do rzeczywistości, w porządku samochody, które są przystosowane do zdawania egzaminu państwowego. Jako instruktora polecam Tomka Tomczyka - chłop cierpliwy jest, ma poczucie humoru, uczy nie tylko jak zdać egzamin ale i praktyki jazdy codziennej; a przede wszystkim większość jazd odbywa się w Tarnobrzegu i po trasach egzaminacyjnych, gdzie informuje o "chłytach" egzaminatorów i pokazuje najbardziej "niezdawalne" i podstępne miejscówki. Egzamin zdany za 1 razem :).
Adrian Czajkowski
Adrian Czajkowski
Szczerze i z czystym sumieniem polecam. Zdane za pierwszym razem kat A. Instruktor w porzadku, podpowie, wytlumaczy, pozartuje. Bede milo wspominal kazda godzine kursu i jesli bede rozszerzal uprawnienia bardzo wysoce prawdopodobne ze wroce do Akademii.
Jolanta Ożga
Jolanta Ożga
Przyjścia do Akademii Nauki Jazdy nie można żałować. Słowo "profesjonalizm" nigdzie nie pasuje bardziej niż tutaj. Szczerze polecam tę szkołę i nie mogę powiedzieć na jej temat ani jednego złego słowa, choćbym nie wiem jak chciała, bo po prostu nie ma tu do czego się przyczepić. Wielką motywacją jest to, że w tej szkole instruktorzy naprawdę szczerze wierzą w kursantów, w ich umiejętności, a co za tym idzie- w swoje, bo przecież dobry nauczyciel=dobry uczeń.