Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

Nauczyć naszych kursantów bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym – to ważny filar misji Akademii Nauki Jazdy.

Ale jak dotrzeć do osób, które mają już prawko w portfelu, podczas gdy znajomość zasad bezpieczeństwa na drodze to dla nich temat wciąż mało znany? Jako jedyny ośrodek nauki jazdy w okolicy założyliśmy oddział Safety Academy (z ang. Akademia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego).

 

Edukujemy na temat BRD w trakcie różnych imprez i eventów, takich jak np. dni otwarte naszego ośrodka. Chcemy uzmysłowić kierowcom, jak ważne jest zachowywanie ostrożności w ruchu drogowym poprzez eksperymenty:

  • Symulator dachowania
  • Symulator zderzeń
  • Alkogoogle
  • Talerz Stewarta 
  • Troleje do symulacji poślizgu nadsterownego
  • Rower przeciwskrętny

 

 

 

 Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę: www.SafetyAcademy.pl i polub profil na Facebooku:  www.facebook.com/DachowaniaSymulator/

tagi: symulator dachowania nisko, symulator zderzeń nisko, bezpieczeństwo ruchu drogowego, BRD nisko, BRD, symulator nisko, talerz stewarta nisko, alkogogle nisko

 

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Dobra szkoła, konkretnie przygotowane wykłady, ale nie na sucho lecz z odniesieniami do rzeczywistości, w porządku samochody, które są przystosowane do zdawania egzaminu państwowego. Jako instruktora polecam Tomka Tomczyka - chłop cierpliwy jest, ma poczucie humoru, uczy nie tylko jak zdać egzamin ale i praktyki jazdy codziennej; a przede wszystkim większość jazd odbywa się w Tarnobrzegu i po trasach egzaminacyjnych, gdzie informuje o "chłytach" egzaminatorów i pokazuje najbardziej "niezdawalne" i podstępne miejscówki. Egzamin zdany za 1 razem :).
Adrian Czajkowski
Adrian Czajkowski
Szczerze i z czystym sumieniem polecam. Zdane za pierwszym razem kat A. Instruktor w porzadku, podpowie, wytlumaczy, pozartuje. Bede milo wspominal kazda godzine kursu i jesli bede rozszerzal uprawnienia bardzo wysoce prawdopodobne ze wroce do Akademii.
Jolanta Ożga
Jolanta Ożga
Przyjścia do Akademii Nauki Jazdy nie można żałować. Słowo "profesjonalizm" nigdzie nie pasuje bardziej niż tutaj. Szczerze polecam tę szkołę i nie mogę powiedzieć na jej temat ani jednego złego słowa, choćbym nie wiem jak chciała, bo po prostu nie ma tu do czego się przyczepić. Wielką motywacją jest to, że w tej szkole instruktorzy naprawdę szczerze wierzą w kursantów, w ich umiejętności, a co za tym idzie- w swoje, bo przecież dobry nauczyciel=dobry uczeń.