Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

Prawo jazdy kat. B w automacie.

Jako jedyni i pierwsi w okolicy mamy przyjemność zaproponować Państwu kurs prawa jazdy kategorii B pojazdem z automatyczną skrzynią biegów.

Jak wiemy popularność skrzyń automatycznych z dnia na dzień coraz bardziej rośnie - doceniają ją głównie kierowcy którzy za kierownicą muszę spędzać długie godziny jak i Ci którzy mają do przejechania tylko kilka kilometrów w mieście.

Co przemawia za skrzynią automatyczną ? Z pewnością brak dźwigni sprzęgła, czyli nie musimy uczyć się ruszać, nie musimy przejmować się tym że auto zgaśnie, nie musimy martwić się ruszaniem na wzniesieniu, to na czym się tak naprawdę skupiamy to obycie się z pojazdem w ruchu drogowym.

Dodatkowym atutem który powinien nas przekonać do tego rozwiązania jest fakt iż egzamin państwowy zdajemy na aucie na którym uczyliśmy się jeździć - a więc stres podczas egzaminu jest znacznie mniejszy.

Niestety nie ma róży bez kolców minusem takiego rozwiązania jest fakt iż prawo jazdy dostajemy z kodem "78" czyli możemy poruszać się tylko pojazdami które nie mają dźwigni sprzęgła.

Co ważne jeśli w przyszłości zechcemy rozszerzyć swoje uprawnienia na auta z ręczną skrzynią, nie trzeba wcale ponownie zapisywać się na kurs nauki jazdy. Wystarczy zgłosić się na egzamin (obowiązuje nas tylko część praktyczna), przeprowadzany na pojeździe z ręczną skrzynią biegów.

W naszym ośrodku szkolenia prowadzimy na MINI COOPER

 


 

Cena kursu obejmująca podstawienie pojazdu na egzamin Państwowy : 1700 pln

 

 

szkolenie na automacie stalowa wola, szkolenia na automacie nisko, automat stalowa wola, automat nisko, automat podkarpackie, nauka jazdy automatem, nauka jazdy automatem stalowa wola, nauka z automatyczną skrzynią biegów, nauka jazdy z automatyczną skrzynią

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Dobra szkoła, konkretnie przygotowane wykłady, ale nie na sucho lecz z odniesieniami do rzeczywistości, w porządku samochody, które są przystosowane do zdawania egzaminu państwowego. Jako instruktora polecam Tomka Tomczyka - chłop cierpliwy jest, ma poczucie humoru, uczy nie tylko jak zdać egzamin ale i praktyki jazdy codziennej; a przede wszystkim większość jazd odbywa się w Tarnobrzegu i po trasach egzaminacyjnych, gdzie informuje o "chłytach" egzaminatorów i pokazuje najbardziej "niezdawalne" i podstępne miejscówki. Egzamin zdany za 1 razem :).
Adrian Czajkowski
Adrian Czajkowski
Szczerze i z czystym sumieniem polecam. Zdane za pierwszym razem kat A. Instruktor w porzadku, podpowie, wytlumaczy, pozartuje. Bede milo wspominal kazda godzine kursu i jesli bede rozszerzal uprawnienia bardzo wysoce prawdopodobne ze wroce do Akademii.
Jolanta Ożga
Jolanta Ożga
Przyjścia do Akademii Nauki Jazdy nie można żałować. Słowo "profesjonalizm" nigdzie nie pasuje bardziej niż tutaj. Szczerze polecam tę szkołę i nie mogę powiedzieć na jej temat ani jednego złego słowa, choćbym nie wiem jak chciała, bo po prostu nie ma tu do czego się przyczepić. Wielką motywacją jest to, że w tej szkole instruktorzy naprawdę szczerze wierzą w kursantów, w ich umiejętności, a co za tym idzie- w swoje, bo przecież dobry nauczyciel=dobry uczeń.