Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

 Nauka jazdy automatem – kategoria B

Chcesz rozpocząć naukę jazdy z automatyczną skrzynią biegów i uzyskać odpowiednie uprawnienia? Akademia Nauki Jazdy oferuje taką możliwość – jako pierwszy i jedyny ośrodek szkoleniowy w okolicy!

Automatyczne skrzynie biegów zyskują na popularności. Wykluczają konieczność używania sprzęgła oraz zmiany biegów – nie musisz zajmować się nauką płynnego ruszania ani martwić, czy auto zgaśnie Ci na wzniesieniu. Twoje zadanie to nauka z automatyczną skrzynią biegów obycia w ruchu drogowym.

Oto kolejny powód, by mniej stresować się zdobyciem uprawnień: prowadzimy szkolenia na automacie w Nisku samochodem, którym kursanci zdają egzamin państwowy.

Uwaga! Po zdobyciu uprawnień do jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów, otrzymasz prawo jazdy z kodem „78”. Oznacza to, że będziesz mógł poruszać się jedynie pojazdami bez dźwigni sprzęgła.

W każdym momencie możesz jednak poszerzyć swoje uprawnienia. By przystąpić do egzaminu na „tradycyjną” kategorię B., uprawniającą do poruszania się pojazdami z ręczną skrzynią biegów, nie musisz ponownie zapisywać się na naukę jazdy. Wystarczy, że zgłosisz się na część praktyczną egzaminu na kat. B.

W Akademii Nauki Jazdy szkolenia na automacie w Nisku i w Stalowej Woli prowadzimy pojazdem MINI COOPER oraz OPEL ASTRA.

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Dobra szkoła, konkretnie przygotowane wykłady, ale nie na sucho lecz z odniesieniami do rzeczywistości, w porządku samochody, które są przystosowane do zdawania egzaminu państwowego. Jako instruktora polecam Tomka Tomczyka - chłop cierpliwy jest, ma poczucie humoru, uczy nie tylko jak zdać egzamin ale i praktyki jazdy codziennej; a przede wszystkim większość jazd odbywa się w Tarnobrzegu i po trasach egzaminacyjnych, gdzie informuje o "chłytach" egzaminatorów i pokazuje najbardziej "niezdawalne" i podstępne miejscówki. Egzamin zdany za 1 razem :).
Adrian Czajkowski
Adrian Czajkowski
Szczerze i z czystym sumieniem polecam. Zdane za pierwszym razem kat A. Instruktor w porzadku, podpowie, wytlumaczy, pozartuje. Bede milo wspominal kazda godzine kursu i jesli bede rozszerzal uprawnienia bardzo wysoce prawdopodobne ze wroce do Akademii.
Jolanta Ożga
Jolanta Ożga
Przyjścia do Akademii Nauki Jazdy nie można żałować. Słowo "profesjonalizm" nigdzie nie pasuje bardziej niż tutaj. Szczerze polecam tę szkołę i nie mogę powiedzieć na jej temat ani jednego złego słowa, choćbym nie wiem jak chciała, bo po prostu nie ma tu do czego się przyczepić. Wielką motywacją jest to, że w tej szkole instruktorzy naprawdę szczerze wierzą w kursantów, w ich umiejętności, a co za tym idzie- w swoje, bo przecież dobry nauczyciel=dobry uczeń.